Partner pro Vaše internetové a softwarové aplikace
Hlavní strana arrow Produkty arrow NejNákup.cz                           Sobota, 28 ledna 2023
NejNákup.cz PDF Tisk E-mail

NejNákup.cz je internetový informační portál, který nabízí svým návštěvníkům nezávislé, aktuální a objektivní informace o internetových eShopech a jejich zboží, tj. produktech, které lze v těchto eShopech nakoupit. Zde máte možnost na jednom místě nalézt nabídku zboží různých eShopů a porovnat toto zboží a jejich ceny mezi sebou.

www.nejnakup.cz

Prodávejte své zboží ještě úspěšněji, využijte NejNákup.cz ...

Vážené dámy, vážení pánové,
jistě víte, že dobrá reklama je finančně velmi náročná. Avšak také jako prodejce víte, že nulová reklama či propagace může být ve svém důsledku ještě dražší.

Informační portál NejNákup.cz vám nabízí bezplatné zveřejnění nabídky zboží vašeho internetového obchodu ve svém katalogu. Za zobrazení vaší nabídky na našem portálu tedy nic neplatíte. Využitím informačního portálu NejNákup.cz tak zdarma získáte další návštěvníky pro váš internetový obchod. Tito návštěvníci jsou již většinou rozhodnuti pro nákup určitého zboží a náš informační portál NejNákup.cz využívají k nalezení nejvhodnějšího prodejce, tedy VÁS!

Co přesně Vám NejNákup.cz nabízí:

  • bezplatné zveřejnění nabídky zboží Vašeho eshopu na portálu NejNákup.cz
  • zvýšení úrovně povědomí o Vašem eshopu a jeho nabídce zboží
  • rozšíření okruhu Vašich zákazníků
  • z toho vyplývající možnost zvýšení Vašeho obratu

S pomocí našeho informačního portálu získáte pro váš internetový obchod vysoce kvalitní příliv potenciálních zákazníků, čímž se výrazně zvýší váš konverzní poměr (*konverzní poměr vyjadřuje procentuální podíl návštěv vašeho internetového obchodu, které vyústí v objednávku zboží, ku celkovému množství návštěv vašeho internetového obchodu), jehož důsledkem bude také zvýšení obratu vašeho internetového obchodu.

NejNákup.cz je informačním portálem určeným k poskytování informací o různých produktech a zboží a k poskytování srovnání produktů z hlediska jejich parametrů a jejich cen.

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete využít služeb portálu NejNákup.cz? Zaregistrujte se.

Chcete získat více informací? Pročtěte si informace uvedené v následujících odkazech:

Otázky a odpovědi (FAQs): Služby portálu pro internetové obchody

Přejít na stránky portálu NejNakup.cz

 
< Předch.   Další >
NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen