Partner pro Vaše internetové a softwarové aplikace
Hlavní strana arrow Produkty                           Úterý, 06 prosince 2022
Produkty


Naše internetové obchody PDF Tisk E-mail

Stylomat.cz

Navštivte náš internetový obchod s módním oblečením. Obchod je zaměřen na módní oděvy a doplňky pro mladé. U nás naleznete zejména clubwear, fashion a párty módu. Jsme tu pro vás již od roku 2010.

Sarones.cz , PerfektniPradlo.cz , Plavky-pradlo.cz

Od podzimu 2018 jsme rozšířili naše portfolio internetových obchodů o obchody, které vám nabízí spodní prádlo, noční prádlo, župany a plavky pro ženy i muže. Nahlédněte.

Relaxacni-hudba.cz - relaxační a meditační hudba pro vás. Zvuky přírody, hudba z různých světových destinací či hudba pro cvičení jógy a tai chi na CD vám přinese klid a vylepší náladu navzdory uspěchané době a stresu kolem vás.

Eshop s výrobky z ovčí vlny - ve spolupráci s Domovem sv. Anežky vám nabízíme české výrobky z ovčí vlny vyráběné v chráněné dílně v Týně nad Vltavou.

 
EUSOFT Manager PDF Tisk E-mail

EUSOFT Manager je softwarové řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM - customer relationship management) určené pro osoby, které jsou v každodenním kontaktu se svými zákazníky a obchodními partnery.

crm.eusoft.cz (v angličtině)

Celý článek...
 
NejNákup.cz PDF Tisk E-mail

NejNákup.cz je internetový informační portál, který nabízí svým návštěvníkům nezávislé, aktuální a objektivní informace o internetových eShopech a jejich zboží, tj. produktech, které lze v těchto eShopech nakoupit. Zde máte možnost na jednom místě nalézt nabídku zboží různých eShopů a porovnat toto zboží a jejich ceny mezi sebou.

www.nejnakup.cz

Celý článek...
 
NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen