Partner pro Vaše internetové a softwarové aplikace
Hlavní strana                           Úterý, 09 srpen 2022
Rád bych na NejNákup.cz vložil také nabídku zboží mého eShopu, jak to mám provést? PDF Tisk E-mail

Jak mám začít ?

Pokud chcete využít služeb zobrazování zboží vašeho eShopu na portálu NejNákup.cz, je nutné se nejdříve zaregistrovat, tj. vyplnit registrační formulář a souhlasit s obchodními podmínkami informačního portálu NejNákup.cz.

Poté vám na vaší emailovou adresu příjde potvrzovací email s vaším uživatelským jménem a heslem pro vstup do privátní zóny eProdejce.

V privátní zóně vyplníte informace o vašem eShopu a o službách, které chcete využívat. Poté již nic nebrání zobrazování zboží vašeho eShopu na stránkách portálu. Mezi informacemi k vyplnění je i položka „Adresa datového souboru se zbožím“. Pro zobrazování zboží vašeho eShopu na portálu je nutné do této položky zadat url adresu datového souboru, ve kterém máte umístěny údaje o zboží vašeho eShopu. Více o souboru a jeho formátu naleznete zde.

Jak rychle začnou být informace o mém zboží zobrazovány ?

Po registraci a vyplnění požadovaných údajů v privátní zóně eProdejce bude zobrazování nabídky vašeho eShopu aktivováno nejpozději do týdne (většinou je tato lhůta kratší).

Jak se platí za služby ?

V současné době je zobrazení zboží na informačním portálu NejNákup.cz zdarma. Zpoplatněný jsou pouze některé nadstandardní služby. Více o cenách naleznete v ceníku služeb.

Jak mohu vložit více eShopů ?

Více eShopů k jednomu provozovateli je možné provést po přihlášení v privátní zóně pomocí funkce "Nový eshop" případně "Přidat eshop".

 
< Předch.   Další >
NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen